Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Niewiarów - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Zawada

Zawada(Niewiarów + 23 km)

1 499 000 zł275 m² 5 450,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż: komfortowy dom wolnostojący z garażem - Zawada, gmina Myślenice Dom: 184 m powierzchni mieszkalnej. Garaż z częścią mieszkalną: 91 m powierzchni mieszkalnej + 52.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Niepołomice

Niepołomice(Niewiarów + 12 km)

719 000 zł75,36 m² 9 541 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:36 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej znajdujący się na osiedlu w zielonej części Niepołomic, w sąsiedztwie Puszczy Niepołomickiej z super.

Szczegóły ogłoszenia

Willa Glichów

Glichów(Niewiarów + 18 km)

600 000 zł300 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Wyjątkowa dom -willa z duszą w artystycznym Glichowie 300 m historii, stylu i ciepła. Na sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Glichów.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z tarasem

Borówna(Niewiarów + 22 km)

2 900 000 zł750 m² 3 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:7 800 m²

Unikatowa posiadłość na sprzedaż! W pięknym zakątku Borównej, w powiecie bocheńskim prezentuję Państwu na sprzedaż dom/rezydencję o powierzchni aż 750m wraz ze starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wieliczka

Zdrojowe,Wieliczka(Niewiarów + 15 km)

769 000 zł90 m² 8 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Potrzebujesz ucieczki od miejskiego zgiełku, ale nie za daleko od Krakowa? Dom w Sierczy to właśnie taka przestrzeń, w której naprawdę odpoczniesz. Położony zaledwie kilka minut od Wieliczki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Przebieczany(Niewiarów + 12 km)

1 150 000 zł236,03 m² 4 872,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Stan surowy - dom wolnostojący W przebieczanach. Oferujemy do sprzedaży nowy dom wolnostojący, położony w miejscowości Przebieczany gm. Wieliczka. Powierzchnia użytkowa wynosi 212,2 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Siepraw

Siepraw(Niewiarów + 22 km)

1 499 000 zł100 m² 14 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Więcej informacji michał   e-mail:   Jedna nieruchomość niedaleko od Krakowa - wiele możliwości - to jest ALTERNATYWA dla Ciebie :).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

935 000 zł243 m² 3 827,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z potencjałem idealny dla jednej lub dwóch rodzin | Widokowa działka, spokojne osiedle, świetna lokalizacja! Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Przebieczany

Przebieczany(Niewiarów + 12 km)

735 000 zł98 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Polecamy Państwu kompaktowe domy wolnostojące posadowione na działkach o powierzchni około 4 ary w Przebieczanach nieopodal Wieliczki. Komfortowy dom w nowoczesnej bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy, ul. Klonowa

Jasień(Niewiarów + 23 km)

659 000 zł86,12 m² 7 652,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:329 m²

Dom w stanie deweloperskim Jasień 86,12 m Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji w Jasieniu. To idealna propozycja dla osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Niewiarów

Niewiarów,małopolskie

495 000 zł123 m² 4 024,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Oferuję Państwu nowy, wolnostojący dom o powierzchni 123 m2 pow. podłogi. Budynek posadowiony na dużej, w pełni uzbrojonej działce (prąd, woda, gaz, kanalizacja) o powierzchni 11,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niewiarów

Niewiarów,małopolskie

330 000 zł126 m² 2 619,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Jeśli poszukujecie Państwo domu tonącego w zieleni, w cichej, spokojnej i malowniczej okolicy, w niewielkiej odległości od miasta, mamy do sprzedania bardzo interesującą.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij